Twój komfort jest naszym Priorytetem

Dlatego dbamy o najdrobniejsze szczegóły podczas instalacji jak i w czasie użytkowania.
Wycena
Wycena odbywa podczas wizyty podczas której dokonujemy pomiarów i uzgadniamy sposób montażu oraz prezentujemy modele i producentów urządzeń.
Montaż
Montaż może być uciążliwy, jednakże zawsze zabezpieczamy miejsce montażu i po skończonej pracy odkurzamy po sobie zostawiając porządek.
Użytkowanie
Oferujemy energooszczędne i sprawdzone urządzenia. Dobieramy klimatyzację tak by spełniała wszystkie wymagania klienta. Urządzenia przez nas oferowane mają od 3 do 5 lat gwarancji.
Serwis i konserwacja
Jednym z głównych powodów potrzeby regularnych serwisów jest gromadzenie się bakterii, grzybów i pleśni na elementach wewnątrz urządzenia. Może doprowadzać to do alergii i chorób układu oddechowego.
https://www.apchlodnictwo.pl/wp-content/uploads/2021/07/a2-e1625951537890.jpg

Montaż

Posiadając tak wieloletnie doświadczenie gwarantujemy profesjonalne podejście do instalacji, dbając o najdrobniejszy szczegół.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Zawsze dokładnie planujemy montaż urządzeń, pozwala to przeprowadzić go szybko, składnie i dokładnie.

Porządek który po sobie zostawiamy jest równie istotny co dokładny i fachowy montaż.

Oferujemy Klimatyzatory

marek takich jak:
Zobacz Certyfikat
AUX
MHI
HISENSE
SEVRA
Panasonic
LG

Konserwacja

Konserwacja to coś więcej niż czyszczenie filtra

Do każdej konserwacji przykładamy się tak jak byśmy robili to dla siebie. Dość często nasza usługa a kończy się na rozbieraniu całego urządzenia i nierzadko trwa dwie godziny

Dodatkowo po skończonej pracy słyszymy zazwyczaj „Teraz wiem za co płacę”

https://www.apchlodnictwo.pl/wp-content/uploads/2021/03/k2-e1627161836851.jpg

Jak wybrać Nową klimatyzację

Podczas wyceny służymy swoją fachową pomocą.
Aby pomóc w wyborze poniżej kilka typowych odpowiedzi na pytania.
1
Jaki system jest odpowiedni dla mnie?

Dla mieszkań i pojedynczych pomieszczeń najlepsze będą klimatyzatory typu Ściennego.

Jeśli montaż dotyczy mieszkań na poddaszu lub domów na piętrze gdzie mamy powierzchnie skośne może się okazać niezbędne zastosowanie klimatyzatorów Przypodłogowych, które montowa są tak jak grzejniki.

Urządzenia Kanałowe stosuje się dla kilku pomieszczeń w Domu gdzie mamy część nieużytkową poddasza, którą wykorzystujemy na montaż urządzanie i rozprowadzenie rur nawiewnych i wywiewnych. W przypadku biur wykorzystuje się przestrzeń między sufitem właściwym a podwieszanym na rozprowadzenie instalacji klimatyzacji.

Urządzenia Kasetonowe przeznaczone są raczej dla pomieszczeń biurowych gdzie tak jak wyżej napisane mamy sufit podwieszany i minimum 30 cm miejsca na montaż urządzenia.

2
jakie funkcje dodatkowe potrzebuję?

Najtańsze urządzenia zazwyczaj są wyposażone, lecz nie zawsze, w moduł WIFI umożliwiający zdalne kontrolowanie urządzenia przez telefon z dowolnego miejsca na świecie. Urządzenia Panasonic posiadają możliwość sterowania głosem za pośrednictwem Amazon Alexa.

Kolejną opcją dostępną zazwyczaj w droższych urządzeniach są dokładniejsze filtry powietrza oraz na przykład jonizator powietrza zwany też ozonatorem. Zabija on Grzyby i bakterie oraz usuwa przykre zapachy z pomieszczenia.

Dodatkowo warto wspomnieć iż klimatyzatory LG mają w swojej ofercie urządzenia ze zintegrowanym oczyszczaniem powietrza.

Urządzenia z wyższej półki cenowej zawierają zaawansowane systemy śledzące obecność ludzi w pomieszczeniu, analizujące porę dnia i temperaturę by optymalnie dobrać parametry pracy dla jak najlepszej efektywności i energooszczędności.

W przypadku urządzeń kanałowych z wyższej półki cenowej możliwe jest niezależne sterowanie temperaturą w każdym z pomieszczeń poprzez odpowiedni moduł dodatkowy.

To tylko część z wielu możliwych opcji. Przedstawiliśmy tylko te najbardziej popularne.

3
Ile to kosztuje?

Przygotowaliśmy uproszczony szacunkowy kalkulator kosztów instalacji klimatyzacji.

Wystarczy kliknąć w link poniżej.

https://www.apklimatyzacja.pl/wycena/

4
Jaką moc klimatyzacji potrzebuję?

Na odpowiednio dobraną moc klimatyzatora wpływa tak dużo czynników, że niemożliwym jest przedstawienie całego zagadnienia w kilu zdaniach.

Orientacyjnie można przyjąć moce dla pokojów do wielkości w metrach kwadratowych:

22m2 – 2,5 kW

32m2 – 3,5 kW

45m2 – 5 kW

60m2 – 7 kW

Dlatego w kalkulatorze kosztów instalacji klimatyzacji podczas wyboru mocy chłodniczej klimatyzacji mamy podaną wielkość pokoju jaki w większości przypadków będzie odpowiedni.

5
Jak przygotować się do wyceny.

Jeśli mieszkanie czy dom już jest wykończone, wystarczy się umówić na wyceną.

Jeśli mieszkanie lub dom jest w fazie projektowania lub budowy będziemy potrzebowali planu. W przypadku braku na planie rozmieszczenia klimatyzacji jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią klimatyzację i dokonać wstępnego określenia sposobu montażu najlepiej oglądając budynek jeśli już jest w fazie surowym otwartym.

Wycena bez oględzin na miejscu dokonujemy na podstawie istniejącego planu, jednakże możemy zaproponować urządzenia i dobrać ich moc, lecz  koszty samej robocizny i montażu będzie szacunkowa i nieostateczna.

Obsługa klienta jest naszym Priorytetem nr 1

Dzięki temu nas polecają

Wycena

Szacunkowy kalkulator kosztów

Nasze montaże

Przykładowe realizacje

Serwis i Naprawy

Dział w przygotowaniu.
605 492 600
kontakt@klima.info.pl
ul. Barona 6B, 95-100 Zgierz
Call Now Button